Дженифър Лопес е свалила 18 кг.

Дженифър ЛопесСлед като роди близнаци, световноизвестната певица Дженифър Лопес прави отчаяни опити да отслабне. 38-годишната звезда става сутрин в 4 часа и бързо се заема с оздравителни процедури, съобщи в. "Дейли Мейл", като се позова за сп. "Клоузър".

Всеки ден Лопес отделя по 3 часа за физически упражнения. В резултат на това от раждането досега тя е успяла да свали 18 килограма. С други думи почти по 4 кг всяка седмица. Според източник на списанието Лопес е наела експерт-диетолог, който заедно с личния й треньор трябва да й помогне отново да стане на 54 килограма.

А според запознати по време на бременността певицата е качила 25 кг. Едновременно с отслабването Лопес прави и планове да покори спортните върхове. Твърди, че през есента иска да участва в трибой. "Искам децата ми да се гордеят със своята майка", казва Лопес.


Прочети още:

  1. Дженифър Лопес кръсти децата си
  2. Вече е потвърдено, че Джей Ло чака близнаци
  3. Том Круз ще е кръстник на близнаците на Джей Ло
  4. Анджелина Джоли иска да роди във Франция
  5. Бременните жени трябва да консумират повече риба
 
< Предишна статия   Следваща статия >
Exchange.bg

Безплатен Абонамент


Получавайте най-горещите новини на вашия email



ВХОД





Забравена парола
Admin